Пн-Пт з 9:00 до 19:00
Сб-Нд з 10:00 до 16:00
0 0
Популярне

Придбати слухові апарати

Новинки
Бренди
Записи
Знижки до 40% на виготовлення берушів – Чорна п'ятниця

Знижки до 40% на виготовлення берушів – Чорна п'ятниця

Найграндіозніший розпродаж року вже не за горами – незабаром стартує Чорна п'ятниця. Це чудова можливість для тих, хто давно хоче купити беруші на індивідуальне замовленн..
АКЦІЯ! Встигніть купити слухові апарати зі знижкою

АКЦІЯ! Встигніть купити слухові апарати зі знижкою

У вас є звичка в кінці літа підводити підсумки: що встигли зробити, а що ні? Тоді у нас є хороші новини для вас - можна додати до свого чек-листу ще одну «галочку». А с..
Як правильно використовувати слухові апарати

Як правильно використовувати слухові апарати

Хочете, щоб ваші слухові апарати працювали справно і довго? Дізнайтеся, як за ними доглядати, і що потрібно робити. Пропонуємо професійне обслуговування приладів для корекції слуху..
Безстрокова акція - слухові апарати недорого

Безстрокова акція - слухові апарати недорого

Думаєте, що слухові апарати - занадто дорого для вас? Ми руйнуємо цей міф і знижуємо ціни до 48%. Обирайте слухові рішення по акції і купуйте їх вигідно! Є стереотип, що слухові..

Слухові рішення застосовуються для корекції порушень слуху. Вони допомагають почути звуки, які людина не сприймає через приглухуватість. Ці компактні прилади складаються з мікрофона, процесора і ресивера. Вони вловлюють звуки з різних джерел, обробляють їх, підганяючи під потрібні користувачеві параметри, а потім направляють у вухо. Ці пристрої відрізняються між собою типом носіння, числом каналів, потужністю, рівнем технологічності та іншими характеристиками.

Види слухових рішень

Існує кілька категорій цих приладів, які відрізняються між собою типом носіння:

  • Слухові апарати завушні - найпопулярніший вид, що розташовується за вушною раковиною і з'єднується із вкладкою. Цей варіант компенсує будь-які порушення слуху, не має протипоказань і вікових обмежень.
  • Внутрішньовушний слуховий апарат - розташовується у вушній раковині, іноді частково займає слуховий канал. Компактний і малопомітний, але компенсує тільки легкі та середні ступені втрати слуху. Також не підходить дітям і людям із порушеннями моторики рук.
  • Слухові апарати внутрішньоканальні - найбільш компактні та повністю невидимі. Як і внутрішньовушні, мають обмеження за віком і протипоказання.
  • Моделі з ресивером у каналі - компактний корпус розташовується за раковиною, а телефон винесено в слуховий канал. Такі прилади непомітні за рахунок мініатюрності, зручні в носінні та функціональні.

Крім цього, слухові рішення можуть відрізнятися за рівнем технологічності. Моделі базового, стандартного та економ класу доступніші за ціною, але мають спрощений функціонал. Прилади бізнес і преміум рівня відкривають перед користувачем більше можливостей, але коштують дорожче.

Потужність різних моделей може варіюватися - все залежить від того, яка у користувача ступінь приглухуватості:

  1. Легка - слухові пороги зміщені в межах 26-40 дБ, мова нормально сприймається на відстані 3-6 метрів.
  2. Помірна - поріг зміщений до 41-55 дБ, людина сприймає мову на відстані до 3 метрів.
  3. Важка - пацієнт не чує звуків тихіше 56-70 дБ і сприймає їх лише біля вуха.
  4. Глибока - людина чує лише дуже гучні звуки (71-90 дБ) і тільки біля вуха.
  5. Глухота - поріг сприйняття понад 90 дБ, практично нічого не чути.

Людям із легкими і помірними порушеннями слуху підійдуть стандартні моделі. Починаючи із 3 ступеню приглухуватості потрібно підбирати надпотужні слухові рішення, які зможуть її компенсувати.

Виробники

Сьогодні цифрові слухові рішення пропонують багато виробників. Найпопулярніші з них:

  • Starkey - популярний американський бренд, який застосовує прогресивні технології і забезпечує користувачеві широкі функціональні можливості;
  • Widex - датська компанія, яка пропонує моделі різних технологічних рівнів і типів;
  • Maico - американська компанія, яка завжди йде в ногу з часом;
  • Phonak - синонім швейцарської якості та надійності;
  • Siemens - авторитетний німецький бренд із широким асортиментом моделей;
  • Audio Service - німецька якість за доступною ціною.
  • Oticon - датський виробник, який випускає технологічні слухові апарати з широким функціоналом

Як правильно обрати слуховий апарат

Перше важливе правило - краще брати не аналоговий, а цифровий апарат. Він підлаштовується під особливості користувача і більш якісно обробляє звук. З таким приладом ваш акустичний комфорт буде значно вище. Також потрібно дивитися на:

  • потужність - повинна покривати вашу ступінь приглухуватості;
  • число каналів - чим їх більше, тим чистіше і об'ємніше буде звук;
  • функціонал - корисно, щоб у прилада були опції виділення мови на тлі шуму, терапії тинітусу, бінауральної синхронізації і т д.

Дуже зручно, коли у прилада є опція бездротового зв'язку. Він може підключатися до телефону, телевізора та інших пристроїв в якості бездротової гарнітури і транслювати потоковий звук.

На нашому сайті можна підібрати слухові апарати для дітей і дорослих. Ми пропонуємо якісну продукцію відомих брендів з офіційною гарантією. Також у нас можна отримати повний комплекс послуг із реабілітації слуху: консультацію сурдолога, налаштування слухових рішень, виготовлення вушних вкладок, сервісне обслуговування і ремонт.

Продаж слухових апаратів в Україні

Львів  Біла Церква  Кременчук  Кривий Ріг